Jakie felgi do Audi A4? Alufelgi BMW X5


Jakie felgi do Audi A4? To nie jest BMW X5, choć może wyglądać praktycznie identycznie. Nie, to BMW i Hydrogen Next - daleki od zgrabnej nazwy, ale jednak intrygujący pomysł. Zadebiutował na stoisku BMW na targach motoryzacyjnych we Frankfurcie w 2019 roku. Jest to pierwszy produkt partnerstwa BMW z Toyotą, w którym obie marki dzielą się rozwojem technologii wodorowych ogniw paliwowych - powszechnie postrzeganej jako możliwy układ napędowy w przyszłości, który omija wiele trudności związanych z pojazdami wyłącznie elektrycznymi. Pewnie wygląda jak X5… To dlatego, że jest oparty na jednym. Można nawet argumentować, że konwersja jest nieco leniwa, co oznacza tylko niebieskie akcenty na lakierze, aluminiowe felgi i kratkę oraz niektóre szczególnie nieporęczne zaślepki, w których wydech wychodziłby z konwencjonalnego X5. Jest to prawdopodobnie celowe posunięcie BMW, aby technologia wodorowa była bardziej dostępna, chociaż marka twierdzi, że „celowo można ją rozpoznać jako model BMW i”. BMW twierdzi, że „działa w oparciu o założenie, że w przyszłości różne alternatywne typy układów napędowych będą istnieć obok siebie”.

Silnik i skrzynia biegów zostały również poddane licznym modyfikacjom w celu poprawy oszczędności paliwa i wydajności. CX-5 ma wiele imponujących punktów do rozmowy, ale jedyne, co się w końcu liczy, to; czy ludzie to kupią? Gdy zaglądasz do wnętrza CX-5, pierwszą rzeczą, o której myślisz, jest „wygląda jak wszystkie inne małe SUV-y”. Tak, ale przy bliższej inspekcji można zauważyć, że jakość materiałów wewnętrznych jest bardzo wysoka. Materiał deski rozdzielczej przypomina niemal BMW. Nie ma dużych przerw w panelu ani problemów z dopasowaniem i wykończeniem. Kierownica doskonale leży w dłoni i ma na dole ładne elementy przypominające wypolerowane aluminium. Jeśli chodzi o elementy wnętrza, CX-5 ma większość zwykłego małego SUV-a. Niestety Bluetooth nie jest standardem, ale jest dostępny. Wszystkie modele na poziomie średnim i wyższym mają łatwy w obsłudze ekran dotykowy, który również prześle wszystkie kontakty ze smartfona. Masz również dostęp do całej swojej muzyki bezprzewodowo bezpośrednio z ekranu dotykowego, za pomocą jednej prostej procedury synchronizacji. Siedzenia są wygodne do siedzenia i mają ładne wykończenie materiałowe. Przeniesienie się na tylne siedzenia staje się gorsze. Gdy przednie siedzenia są ustawione w pozycji dla przeciętnego dorosłego, tylne siedzenia nie mają miejsca na nogi. Nie ma możliwości przesunięcia tylnego siedzenia, jak w niektórych innych SUV-ach.

Samochody stare i używane mogą być czymś więcej niż złomem na kołach i mają niską cenę. Na aukcjach używanych samochodów znajdziesz świetne oferty najlepszych marek i ich modeli. Niektóre z tych samochodów mają minimalne uszkodzenia i problemy mechaniczne i są tak dobre jak nowe za połowę pierwotnej ceny. Inwestowanie w pojazd na aukcji jest korzystne pod warunkiem, że znasz różne alufelgi okoliczności. W tym poście podano cenne wskazówki, jak znaleźć najlepszą ofertę na aukcji samochodowej, a także wszystkie korzyści związane z zakupem używanego samochodu. Istnieją pewne korzyści związane z posiadaniem starego samochodu, dlatego konkurencja na aukcjach rządowych i publicznych wśród oferentów szukających najlepszych ofert jest wysoka. Cena może spaść o 50% dla każdego modelu w zależności od jego stanu i marki, gdy jest używany. Jeśli masz ograniczony budżet i nie chcesz wydać fortuny na nowy samochód, przejrzenie opcji dostępnych na aukcji może pomóc Ci uzyskać najlepszy stosunek jakości do ceny. Dodatki dealerskie do nowego samochodu mogą być bardzo drogie.

Sportowe pojazdy użytkowe zbudowane na podwoziu samochodowym nazywane są crossoverami (CUV), co jest trafną cechą Chevroleta Equinox. Ten kompaktowy CUV, który konkuruje w zatłoczonym segmencie, w tym Ford Escape, Toyota RAV4 i Honda CR / V, może pochwalić się czymś, czego żaden inny model nie może pochwalić: najlepszą w swojej klasie oszczędnością paliwa. Znacząco przeprojektowany na rok modelowy 2010, Chevy Equinox jest napędzany czterocylindrowym silnikiem DURATEC o pojemności 2,4 litra. Ten wydajny, ale solidny silnik pozwala Equinox uzyskać 22 mpg w mieście i 32 mpg na autostradzie; ta ostatnia liczba jest o jeden mpg lepsza niż w przypadku Ford Escape Hybrid. Opcjonalnie kupujący mogą wybrać 3-litrowy silnik V6, ale czterocylindrowy model o mocy 182 KM może być wystarczający dla większości potrzeb. Sześciobiegowa automatyczna skrzynia biegów. Toyota i Honda oferują pięciobiegową prędkość, która odpowiada milom Chevroleta na galon. Model ma sześć standardowych poduszek powietrznych, w tym przednie poduszki powietrzne o podwójnym działaniu, boczne poduszki powietrzne z kurtyną głowy oraz boczne poduszki powietrzne montowane na siedzeniach miednicy / klatki piersiowej.

Przepis na BMW X6 wydaje się dość prosty, weź mechanikę, wielkość i wzrost 4x4, a następnie połącz go z nadwoziem coupe, który jest przeznaczony dla czterech osób. Z pewnością jednak, jeśli przeszedłeś koszty zakupu i prowadzenia dużego SUV-a, spodziewałbyś się, że może on przewozić więcej osób niż średniej wielkości hatchback. Zwłaszcza, gdy Volvo XC90 tak dobrze przewozi siedem osób. Niemniej jednak BMW wierzy, że X6 oferuje najnowszą ewolucję w sportowych samochodach użytkowych, łącząc dynamiczną doskonałość z przyjemnością z jazdy, i zaprojektowany z myślą o rywalach w postaci Porsche Cayenne, Range Rover Sport i Mercedes ML63. Jednak z powodu niepewnych cen benzyny, wysokich kosztów eksploatacji i rosnącej niechęci publicznej do dużych samochodów 4x4 wielu poprzednich właścicieli SUV-ów powraca do bardziej skromnych hatchbacków i sedanów. Wewnątrz BMW X6 kierowca nadal ma wzniosłą pozycję za kierownicą, którą rozpoznałby każdy właściciel 4x4, jednak jestwydajność i obsługa, które stanowią największą niespodziankę.

Tagi dla artykułu

alufelgi, felgi audi 18 cali, felgi bmw